Jdi na obsah Jdi na menu
 Zde je místo pro Vaše náměty, připomínky a vzkazy. Za všechny předem děkujeme.
Pište zde příspěvky týkající se divadelních představení nebo OS KDO.
Příspěvky obsahující rasismus, vulgární výrazy, urážky a pod. budou mazány!


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mrazík - Pro Toníka Plisku ml.

Antoníne, co ty fotečky, už nějaký jsou. Už mě tak trochu začíná tlačit čas. Co nevidět bude generálka a o zkouškách nic!!! Prosím pohni, nebo mi dej vědět. Čekám Mrazík!!!

Mrazík - Omluva!!!

Dobrý den přátelé divadla KDO. Prosím o omluvu, jelikož jsem měl nějaké osobní problémy, tak jsem tak trochu nenacházel času, abych se mohl plně věnovat i jiným věcem. Děkuji za pochopení a doufám, že i nadále zůstanete příznivci našich webových stránek. S pozdravem Váš Mrazík.

... - ...

to je teda odpovedi tady....

nedockavy fanousek:) - hura do toho

to je parada, ze se chysta opet neco noveho...muzete prozradit ta nova jmena...na koho se muzeme tesit?

D.O.S.M.A.H - Ahoj ochotníci až z Moravy

Ahoj naši drazí kolegové, už to bude nějaký ten týden, co jsme Vás navštívili a stále nemůžeme zapomenout :-). A tak doufáme, že Vám bude vyhovovat alespoň jeden termín co jsme Vám poslali a Vy nám naši návštěvu oplatíte.
S pozdravem Pepa

Mrazík - náplava - Poděkování

Ahoj Ivoši, děkuji touto cestou, že si se zapojil do soutěže, kdo pozná naše bývalé ochotníky. Také Ti touto cestou děkuji za pomoc při doplnění jmen pro mě neznámých lidiček a taky děkuji touto cestou Tvé mamince, že nám s tím pomohla.
Přeji příjemný zbytek dne a těším se na další spolupráci. Mrazík

Ivoš - Dodatek k fotu

Ještě č.19-M.Smoradová,R.Hodáň ml.,M.Němcová,J.Šíbl,R.Vágner,A.Průcha,M.Formánek,Z.Vágnerová,J.Orálek,č.28-Augustin Vágner,M.Němcová.Tak ahoj!

Ivoš - Popis fotek

Ahoj Milane,
nevím jestli už není pozdě,ale zkusím Ti poslat pár jmen k fotkám,co dala dohromady moje mamka:5-Jan Orálek;9-Augustin Vágner,M.Němcová,Jan Orálek,M.Smoradová,R.Hodáň,M.Jakoubková;13,14-Dana Zouharová,A.Vágner;16-Kaláb,Josef Hradský,Jan Švancara,František Zouhar,Jan Orálek,L.Král,Jan Šíbl;18-Kaláb,František Gryc,Josef Hradský,Anna Formánková,Jan Švancara,Marie Smoradová,J.Šíbl,Anděla Kocmanová,M.Němcová,Zdena Vágnerová,L.Král,Josef Bohuslav,A.Průcha,Masař,Rudolf Vágner,Fr.Zouhar,Miloš Formánek,Jan Orálek;20-Masař,Jan Švancara,Josef Bohuslav,Fr.Zouhar;21-Richard Hodáň,Zdena Vágnerová,Ladislav Julínek;22-M.Němcová,Anděla Kocmanová,J.Šíbl,Jan Orálek,A.Průcha,Zdena Vágnerová;23-J.Hradský,A.Průcha,L.Král,R.Vágner,M.Formánek,Kaláb;26-Fr.Kolmačka,J.Hradský,A.Průcha;27-A.Průcha,Fr.Kolmačka,M.Formánek,R.Hodáň,M.Jakoubková,M.Smoradová,J.Orálek,M.Němcová,A.Vágner,D.Zouharová;29-A.Průcha,R.Vintrová,Emilie Plisková,A.Formánková,M.Němcová,J.Hradský,Josef Tichý - učitel,R.Hodáň st.,M.Jakoubková,M.Smoradová,A.Vágnerová,Antonín Tomášek,M.Formánek;30-A.Formánková,M.Němcová,M.Smoradová.

Opis- Vyškovské noviny 9.2.2007 - Taková uličnická provokace pod Kojálem.

K napsání těchto řádků mě přiměla návštěva divadelního představení, které na jevišti zaplněné školní tělocvičny v Podomí sehráli ochotníci z Krásenska. Jako několikátou již reprízu uváděli divadelní hru Uličnice.
Mezi početnými návštěvníky byli na tomto představení také někteří divadelníci z Jedovnic, včetně vedoucích jedovnického Vlastimilu, který v současnosti uvádí svoje autorské dílo Taková nesmělá provokace. Nadpis do kterého jsem vložil slova z názvů obou uváděných inscenací, jsem napsal pod vlivem působivých dojmů z obou těchto her. Protože vidím, že oba tyto samostatně činné soubory mají hodně společného. Jedovničtí vtipným reagováním na současné televizní seriály a společenské události připravili " Takovou nesmělou provokací " zábavný dvouhodinový program. Stejný ohlas měla a má krásenská Uličnice. Výstupy a scénky vycházející z legračních situací v běžných mezilidských vztazích učinily z původního textu hry veselohru, kterou smích diváků provázel po celý večer.Co měla a mají tato dvě představení společného? Především to je autorská originalita, vystihující vtipným způsobem realitu současného a místního života. Dále je to hudební a " baletní" zpestření obou vystoupení, které z krásenské Uličnice učinilo pěknou zpěvohru. Obě představení se odehrávají na originálně upravených scénách, ve vhodných i vtipně zvolených kostýmech. Úspěšnost obou souborů, a tím i jejich vystoupení, je výsledkem perfektní práce herců, z nichž někteří překračují hranici ochotnického divadla. Oba soubory předvedly svá vystoupení již několikrát, vždy před zaplněným hledištěm a pro zájem diváků mají obojí ještě další představení před sebou. Již dnes počet jejich diváků překročil tisícovku. Oba soubory jsou jako oázy divadelní kultury na Drahanské vrchovině, protože v blízkém okolí nikdo jiný takový není. Tyto úspěchy přináší pravidelná několikaletá práce. Jejich činnost je "taková málá uličnická provokace". Protože pramení ze zájmu doplnit a nahradit papučovou televizní kulturu rozvojem kultury živé a nejméně stejně zábavné, což se jim obsahem i úrovní vystoupení velmi daří.
Autor článku - Ivo Máčel.

Jana - Ahoj

Náhodou jsem při brouzdání po netu narazila na Vaše stránky a nezbývá mi než je moc pochválit! Pokud byste měli zájem, můžete na oplátku navštívit naše: www.dosmah.wz.cz
Jsme parta mladých lidí podobně nadšených jako Vy:o)
Zdraví kolegyně herečka:-)

Dagmar - Už je tu.

Pavel Vágner - Ahoj ,

Právě když jsem odcházel z Vašeho posledního představení , říkal jsem si , že jediná věc, která chybí krásenským ochotníkům , jsou webové stránky. Jsem rád, že jsem dnes na ně narazil a musím Vám říci, že jsou skvělé!!
Co se týče Vašich divadelních výkonů, smekám před Vámi. Rok od roku jsou Vaše představení lepší a lepší a je za Vámi vidět kus práce! Držím palce !

Dagmar - Dotaz.

Kam se poděl Drábelík?

Mrazík - Ahoj Ivoši a Dagmar

Děkuji, ale jak píše Dagmar, moc chválení smrdí, ale zase se to dobře čte. Tak tedy, děkuji, ale na slivovici já moc nejsem, tak si ji dejte za mě a pozor aby jste nekulhali. Na zdraví Mrazík.

Dagmar - Ahoj Mrazíku.

Připojiji se k Ivošovi, patří ti veliký dík, vím, že příliš chvály smrdí, ale Ty si tu pochvalu zasloužíš. Když se daří, tak se daří.Mimochodem, máme taky dobrou, švestkovou.

Ivoš - Milý Milane,

Je fantastické,co se Ti podařilo vytvořit za stránku a za to Ti patří velký dík.Odkaz na tyto stránky jsem poslal dalším kamarádům i kamarádkám a ti jsou absolutně nadšeni,takže až pojedeš s kočárkem na vjížďku kolem Kojálu,tak se stav na štamprdličku rynglové slivovičky.Určitě si ji zasloužíš.Zdraví Tě Ivoš