Jdi na obsah Jdi na menu
 Zde je místo pro Vaše náměty, připomínky a vzkazy. Za všechny předem děkujeme.
Pište zde příspěvky týkající se divadelních představení nebo OS KDO.
Příspěvky obsahující rasismus, vulgární výrazy, urážky a pod. budou mazány!


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

os kdo - Předprodej Vyškov

V sobotu 22.března 2014 v 19.00 sehrajeme divadelni komedii S tvojí dcerou ne ve Vyškově v sále Besedního domu. V předprodeji je ještě zbytek vstupenek. Ty si můžete zakoupit nebo zarezervovat v Tic Vyškov, Masarykovo náměstí. Nebo www. Tic vyskov.cz.

KDO - Předprodej Vyškov

Již jsou v předprodeji vstupenky na naše představení 22.3.2014 v Besednim domě ve Vyškově.
Jste srdečně zváni. Rezervace na www. tic vyskov.cz

Eva Tesařová - S tvojí dcerou ne

Konečně jsem se dnes dostala na představení "naší" KDO. Vynikající, vynikající.....to je ono, co v dnešní době je potřeba. Odreagovat se na správném místě. Všem bezva hercům s režisérkou Renatou Škrobovou děkuji za krásný večer. Díky.

kdo - Re: S tvojí dcerou ne

Moc děkujeme za slova uznání. To potěší a zároveň zavazuje. Jak v Moravských Málkovicích tak v Lipovci jste byli skvělé publikum. Jinak se na nás můžete přijít podívat v sobotu 1.3.2014 v 18.00 do Ostrova u Macochy.

Jitka Koutná - Tomu říkám -krásný večer !!!

Před chvilkou jsem se vrátila z představení v Lipovci a zapnula televizi. Dávají zrovna udílení cen Českého lva. Nelze srovnávat, jsou to ceny "filmové", i tak ale můžu říct, že mě ani jeden adept, ani jeden film, ani jeden z nominovaných , nezaujal natož pobavil, tak jak se to povedlo dnes Kráseňákům. Sem by měl zajet Marek Eben s celým ansáblem, tady by se měly udílet ceny. Ceny normálních diváků za normální zábavu a perfektní výkony . Smekám a děkuji všem za opravdu vyjímečný a "vysmátý večer". Vypínám televizi, ať si nezkazím doznívající krásný pocit z hezkého zážitku a těším se na všechna další příště. Byli jste, no prostě KOUZELNÍ !!!

os.kdo - dovolená 2014 Itálie

Krásenští divadelníci pořádají již tradiční pobyt v Itálii.
KDY: 15.8 –24.8.2014
KAM: Palmová Riviéra – San Benedetto del Tronto
Rezidence DEI MILLE
CENA: dospělí 5000Kč v ceně doprava,ubytování,plážový servis, děti do 10 let 2 500Kč.
Bydlení v apartmánech s vybavenou kuchyňkou.

DOVOLENÁ VHODNÁ PRO VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE!!!!!
Zájemci volejte p.ŠKROBOVÉ 776708660
P.PLISKA 603167917

Matějková - S tvoji dcerou ne

Ahoj Renčo a celý divadelní soubore.
Vaše sobotní představení " S tvoji dcerou ne " v Medlovicích bylo úžasné, krásné , povznášející , no prostě SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moc jste se nám líbili . Přeji Vám hodně úspěchů a sil v další činnosti, a aby se Vám vždy pěkně hrálo a cítili se dobře na jevišti.
Vaše divačka a příznivkyně Božena Matějková

os.kdo - Re: S tvoji dcerou ne

Moc děkujeme.

Marta - program

Vaše hry se nám líbí a rádi bychom navštívili i tu letošní. Mohli byste prosím vyvěsit program, kdy a kde budou další představeni? Děkuji

os.kdo - Re: program

Termíny budeme uveřejňovat postupně zde na stránkách. Celý
náš program je na stránkách obce Krásensko.Nejsou tam časy, ty se upřesňují.

os.kdo - Uvítaly nás plné sály

Tento víkend jsme odehráli dvě představení.V pátek v Podomí a v sobotu v Medlovicích.Byli jsme velice příjemně překvapeni, neboť nás uvítaly plné sály a výborné publikum. Všichni se skvěle bavili a panovala výborná atmosféra.Děkujeme jak pořadatelům tak všem návštěvníkům. Další představení odehrajeme v sobotu 25.ledna 2014 od 18.OO v Pustiměři.Jste co nejsrdečněji zváni.

Lenka Pernicová - ... a zase nezklamali ... prostě výborní... kdo ochotníci...už snad napůl profíci

Dnes tj. 6.4.2013 další - tedy 16. představení Prachů - ve Vysočanech, zase ukázalo jak dobří a jak vytrvalí a odhodlaní jsou divadelníci z Krásenska. Byť jsme "odchovanci" klasického divadla, byť jsme moravští nacionalisté, kteří odmítají pražské nalakované a navoněné muzikálové zdechliny, tak oceňujeme nadšení, které divadelní společnost Krásenko do práce dává. Tyl, Thám a další by jásali a nejen oni. I my jásáme. Tak jak se každoročně těšíme na slavkovské červnové zámecké překvápko Městského divala Brno, tak se těšíme na zimní překvápko divadelní společnosti Krásensko. ... už se zase těšíme...

anezkasenkova@seznam.cz - Poděkování

Je neděle ráno a ještě jsem plná dojmů z Vašeho včerejšího představení PRACHY,které jste odehráli včera v Ostrově u Macochy. Velké díky za kulturní zážitek a velké poděkování všem účinkujícím.Již dávno jsem před Vámi smekla a opět opakuji, že s takovým vystoupením můžete jít klidně do národního.Praha by koukala. Zdravím a těším se již dnes na další spolupráci za rok.
Zdraví Šenková

Eva Tesařová - Paráda.

Další rok a další vynikající představení, za které se musí poděkovat. Na fotbale jsme vždycky skandovali: Hoši děkujem, hoši děkujem.........Tady by se hodilo a hodně nahlas: K.D.O. děkujem, K.D.O. děkujem....Jsem ráda, a určitě ne jen já, že Vás máme. Přeji Vám úspěšné pokračování v dalších představeních, které Vás ještě čekají.

os.Kdo - Re: Paráda.

Evi díky ,všechny nás tvůj vzkaz potěšil.

Olda Fikr(Brno,divadlo Na Pavlači) - Pozvánka

Opět vás zdravím divadelní přátelé a do nového roku mnoho úspěchů a elánu.
Chtěl bych vás pozvat na reprízu naší hry "Stáří má zelenou",která se bude konat 19.1.2013 v divadle Barka,Svatopluka Čecha 35a,Brno.Začátek představení v 19.00 hod.Rezervace lístků přes Fb nebo na fakosh@seznam.cz.
Budeme se těšit.
S pozdravem Olda

Renata - Re: Pozvánka

Ahoj Oldo , je nám to děsně líto těšili jsme se na vaše představení ,bohužel hrajeme až do 13.4 2013 každý víkend divadlo někdy i pátek sobota .
Máme před sebou 16 vystoupení .
Termíny budeme zveřejňovat na netu .19 jsme v Medlovicích .
Pokud plánujete ještě nějaké vystoupení napiš ,nebo alespoń na CD pošli . Opravdu nás to velice mrzí ,jezdíme -když nehrajeme- podpořit ....

Olda - Re: Re: Pozvánka

Toto představení putuje zatim do archívu.Důvodem je narození ratolesti jedné členky.která nebude momentálně schopna sehrát reprízu,tudíž dáme v brzké době dohromady DVD a s radostí vám ho pošlem nebo jinak doručíme.
Každopádně chystáme další hru a představení o kterém vás budu určitě informovat.
Brzy na viděnou i na slyšenou.
S pozdravem

Zdenka Jičínská - Rychta - nabídka Rychty

Dobrý den, v návaznosti na váš průzkum uvedený v obecním zpravodaji připomínáme, že divadelní představení je samozřejmě možné realizovat i v sále Rychty. Souhlasím, že sál hasičky není příliš prostorný, ale zároveň je dobré premiéry udržet v obci - mluvím z vlastní zkušenosti. Vím, že prostor sálu Rychty je nízký, ale kapacita sálu je větší.
Jinak musím uznat, že kdokoli se zapojí do podobných aktivit, zasluhuje neskutečné uznání kvůli časovému nasazení a vložení obrovského množství energie. Vaše poslední představení jsem navštívila v Pustiměři. Díky za vaši práci

Olda Fikr (Brno,divadlo Na pavlači) - Přes přísný zákaz dotýká se sněhu

Zdravím a pozdravuji,
vážení divadelní přátelé,hra "Přes přísný zákaz dotýka se sněhu",kterou sem měl možnost zhlédnout v Rozstání,zanechala ve mě velice pozitivní a silný kulturní zážitek.Sem nadšen vaším představením a chtěl bych vám tímto vyseknout poklonu,za skvěle odvedenou práci vás všech.Přeju pevný nervy a mnoho elánu do dalších počinů.Děkuji za super podívanou.
Možná někdy v budoucnu,bydete i vy mít tu možnost navštívit představení našeho divadelního spolku Na pavlači...přijděte,rádi vás pobavíme.
S pozdravem Olda