Jdi na obsah Jdi na menu
 Zde je místo pro Vaše náměty, připomínky a vzkazy. Za všechny předem děkujeme.
Pište zde příspěvky týkající se divadelních představení nebo OS KDO.
Příspěvky obsahující rasismus, vulgární výrazy, urážky a pod. budou mazány!


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

OS KDO - Re: Přes přísný zákaz dotýká se sněhu

Čau Oldo
Moc díky za slova uznání a jsme rádi, že se tě naše představení líbilo. Jak budete hrát tak napiš a mi se rádi na vás přijedem podívat. Hodně pohody a úspěchů vám přejí KDO

Eva Tesařová - Přes přísný zákaz dotýkát se sněhu.

Už jsem děkovala K.D.O. ve facebooku a zopakuji to ještě tady. Bylo to vynikající, bylo to perfektní. Řekla bych, že taková hra a s takovými herci je něco, co se musí líbit každému. Na všechny problémy, starosi i na obyčejné dny je tady toto zážitek sváteční. Děkuji a fandím Vám v pokračování Vašich vystoupení.

Věra - Pohádkový les 2011

Špica jako dycky. Jste úžasní!!!

Pavel Frýdek - Poděkování za vynikající představení


Vážení.

Včera jsem navštívil vaše představení Nájemníci pana Swana ve Vyškově a byl jsem překvapen vynikající úrovní tohoto představení. Navtivil jsem sice "pouze představení ochotnického divadla", ale výkony herců byly rovny výkonům profesionálních herců a to i přesto, že představení bylo pro herce velmi náročné. Obzvlášť se mi líbily výkony paní Martiny Štelclové, Miroslava Gryce a Václava Plisky.
Děkji za vynikající zábavu a těším se na vaše další představení.

Zdenka - plánovaná představení

Dobrý den, prosím, vyvěsíte termíny plánovaných představení mimo Krásensko? O víkendu jsem nemohla přijít a ráda bych představení viděla.

Klára - Re: plánovaná představení

V kolik hodin hrajete v Senetářově a ve Vyškově?

Lenka Suráková - Skvělé představení

Ahojte,
také Vás všechny divadelníky zdravím a musím říct, že to bylo opravdu úžasné představení. Všichni jste podali perfektní výkon, moc se mi to líbilo. Smekám před Vámi....Lenka

Eva Tesařová - Poděkování a uznání.

Krásenští divadelní ochotníci,
bylo to SUPER. Smekám před Váma pomyslný klobouk. Zvládnout ten zamotaný děj je umění, nakonec bylo fajn, že se "Eric Swan" ke všemu přiznal a tím dal dohromady ucelený děj. Komedie jak má být a výbuchy smíchu? Těch bylo moc a moc a bylo čemu. Děkuji za VYNIKAJÍCÍ zážitek všem hercům a děkuji též Renatě Škrobové, která to vlastně dala dohromady a úspěšně.

Renata Vágnerová - Pohádkový les

Divadelníci, hrozně moc dík za večerní pohádkový les. Jste úžasní!!

Ondřej Kašpar - Děkujeme za podporu

Vážení kolegové,

děkujeme za Vaši návštěvu u nás v Náměšti na Hané a zároveň za Vaši podporu. Přejeme hodně úspěchů a štěstí ve vaší činnosti a v uvedení hry Nájemníci pana Swana.

S pozdravem

Ondřej Kašpar
Občanské sdružení ZA DVEŘMI
Náměšť na Hané
www.divadlo-zadvermi.cz

Blanka Ambrožová, Bob Mayer - Poděkování

Vážení,

chtěli bychom Vým poděkovat za pěkný sobotní večer v Ostrově u Macochy, kam jezdíme na chalupu. Jsme z Brna, ale tady do divadla nechodíme. Naše sousedka paní Šenková nám již volni vykládala, jaký jste měli úspěch a tak jsme se na Vás těšili.
Vůbec jste nás nezklamali, výborně jsme se pobavili.
Přejeme Vám hodně úspěchů, humoru, nápadů a skvělého obecenstva!

Ze srdce

Blanka Ambrožová
Bob Mayer

Divadlo Stodola - Festival Žně na Stodole 2010

Dobrý den milí ochotníci,
rádi bychom vás pozvali na náš festiválek, který pořádáme již po šesté. Letos se festival pořádá v termínu 11. -13. června 2010 v Jiříkovicích u Šlapanic, nedaleko Brna. Více informací o našem divadle i festivalu najdete na www.divadlostodola.cz, nebo mě kontaktujte na 723085436.
Těším se na shledanou Benešová Gabriela, Divadlo Stodola, email: stodola.divadlo@seznam.cz

Dana Benešová - poděkování

děkujeme všem účinkujícím na představení, bylo to výborné, smáli jsme se až do konce,už se těšíme na další vystoupení v Pustiměři

Mojmír Šmehlík - Díky

Za sebe a za svou rodinu Vám děkuji za nevšední kulturní a umělecký zážitek z Vašeho sobotního představení v Pustiměři a doufám že Vaše vystoupení v naší obci nebylo poslední .

OS KDO - Odpověď

Pani Benešová
Na všech představeních, které jsme odehráli byly i děti, kterým bylo méně než 13.Myslím, že dítě můžete vzít s sebou.

Dana Benešová - představení i pro děti?

Prosím o sdělení, zda je představení Rodina je základ státu vhodná i pro 13 dítě, kterého bychom chtěli vzít za kulturou, děkuji

Šárka Dubská - Smála jsem se tak, až mě bolela pusa

Po hodně dlouhé době jsem se díky vašemu představení smála tak, až mě bolely tváře. Děkuj vám.

stálý divák - koukněte!

http://www.obdrnovice.estranky.cz/stranka/glosa

Eva Masáková , Liberec - Díky Vám

Vážení přátelé,

při návštěvě své dcery a zetě v malé vesničce Radslavice u Vyškova jsem 22. ledna t.r. měla možnost shlédnout Vaše zdařilé představení
Rodina je základ státu. Musím Vám poděkovat za tu velkou námahu,kterou jste jistě museli vynaložit při nacvičování takového představení. Zásluha je tím větší, když si uvědomíme, že to vše děláte ve svém volném čase a s láskou. Sláva Kráseňským
ochotníkům, kteří dál statečně nesou prapor této krásné činnosti, kterou já ještě pamatuji - má tetička se strýcem byli v letech 1932-38 též vášnivými ochotníky.

Díky Vám,

Eva Masáková,
ul. SNP 350, Liberec

Renata Vágnerová - Díky za zážitek

Milí divadelníci, moc vám děkuju za zážitek. Tak jsem se nenasmála, ani nepamatuju! V první půlce jsem litovala, že nemám kapesník, tekly mi slzy smíchem. Mám pocit, že vaše představení jsou rok od roku lepší.
Přeji vám všem do roku 2010 jen to dobré a těším se na divadlo za rok.
Renata V.